Leasing pracowników

Do tej pory leasing pracowników jest jednym z najbardziej efektywnych i najtańszych rodzajów outsourcingu, pozwalającym zapewnić procesom biznesowym firmy niezbędny personel

Dowiedz się więcej
Pomoc w legalizacji

Proponujemy usługi po przedłużeniu vis dla stałych pracowników, dopomagajmy otrzymać nimi karty stałego i czasowego pobytu w Polsce w ramach umów pracowniczych.

Dowiedz się więcej
Rekrutacja

My posiadamy dostęp do tysięcy profili kandydatów, wśród których znajdujemy osoby odpowiadające Państwa oczekiwaniom. Wiedza i wieloletnia praktyka w rekrutacji pracowników pozwalają nam skrupulatnie i rzetelnie oceniać kompetencje kandydatów. Rekrutujemy wyłącznie sprawdzonych pracowników, którzy sprostają postawionym przed nimi wymaganiom z zawodów: inżynierzy, spawaczy, monterzy rurociągów przemysłowych, monterzy konstrukcji stalowych, inspektory jakości, murarzy, zbrojarzy, elektrycy, blacharzy, stolarzy, dekarzy, cieśli, personal hoteli, pracownicy produkcji, pracownicy rolnictwa , inni. Jeżeli ich Państwo poszukuje i chcecie oszczędzić czas oraz pieniądze na rekrutacji, już dziś nawiążcie z Nami współpracę. Skontaktuj się z Nami, a problem z poszukiwaniem pracownika zmieni się w zyskowną i perspektywiczną inwestycję w najlepszą kadrę.

Dowiedz się więcej

Przemysły

O firmie

Nasza firma - to jedna z wysoko wykwalifikowanych firm HR świadczących usługi outsourcingu personału . Główną zaletą naszej firmy to efektywna współpraca zarówno z pracodawcami, jak i pracownikami różnych dziedzin działalności, mająca na celu efektywność współpracy . Biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby naszych klientów z Europy i innych krajów, zapewniamy szeroki zakres usług, a także zapewniamy nowe miejsca pracy . Wiedza 12 lat doświadczenia wykwalifikowanych specjalistów badających segmenty rynku pracy przyczynia się do stałego dynamicznego rozwoju firm-kontrahentów , gwarantując wysoką jakość usług i profesjonalne podejście. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie wiadomości lub połączenia ! Skontaktuj się z nami!

Kliknij żeby aktywować kartę