Leasing pracowników

Do tej pory leasing pracowników jest jednym z najbardziej efektywnych i najtańszych rodzajów outsourcingu, pozwalającym zapewnić procesom biznesowym firmy niezbędny personel

Узнать Больше
Pomoc w legalizacji

Proponujemy usługi po przedłużeniu vis dla stałych pracowników, dopomagajmy otrzymać nimi karty stałego i czasowego pobytu w Polsce w ramach umów pracowniczych.

Узнать Больше
Rekrutacja

Oferujemy wysokiej jakości i kompleksowe usługi wyszukiwania i selekcji personelu dla firm z różnych branż i specjalizacji.

Узнать Больше

Отрасли

О Компании

Nasza firma - to jedna z wysoko wykwalifikowanych firm HR świadczących usługi poszukiwania pracowników i outsourcingu . Główną zaletą Interstaff jest efektywna współpraca zarówno z pracodawcami, jak i pracownikami różnych dziedzin działalności, mająca na celu efektywność współpracy. Biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby naszych klientów z Europy i innych krajów, zapewniamy szeroki zakres usług, a także zapewniamy nowe miejsca pracy. Wiedza 10 lat doświadczenia wykwalifikowanych specjalistów badających segmenty rynku pracy przyczynia się do stałego dynamicznego rozwoju firm-kontrahentów , gwarantując wysoką jakość usług i profesjonalne podejście. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie wiadomości lub połączenia ! Skontaktuj się z nami!

Нажмите, чтобы активировать карту