Leasing pracowników

Do tej pory leasing pracowników jest jednym z najbardziej efektywnych i najtańszych rodzajów outsourcingu, pozwalającym zapewnić procesom biznesowym firmy niezbędny personel

Dowiedz się więcej
Pomoc w legalizacji

Proponujemy usługi po przedłużeniu vis dla stałych pracowników, dopomagajmy otrzymać nimi karty stałego i czasowego pobytu w Polsce w ramach umów pracowniczych.

Dowiedz się więcej
Rekrutacja

My posiadamy dostęp do tysięcy profili kandydatów, wśród których znajdujemy osoby odpowiadające Państwa oczekiwaniom. Wiedza i wieloletnia praktyka w rekrutacji pracowników pozwalają nam skrupulatnie i rzetelnie oceniać kompetencje kandydatów. Rekrutujemy wyłącznie sprawdzonych pracowników, którzy sprostają postawionym przed nimi wymaganiom z zawodów: inżynierzy, spawaczy, monterzy rurociągów przemysłowych, monterzy konstrukcji stalowych, inspektory jakości, murarzy, zbrojarzy, elektrycy, blacharzy, stolarzy, dekarzy, cieśli, personal hoteli, pracownicy produkcji, pracownicy rolnictwa , inni. Jeżeli ich Państwo poszukuje i chcecie oszczędzić czas oraz pieniądze na rekrutacji, już dziś nawiążcie z Nami współpracę. Skontaktuj się z Nami, a problem z poszukiwaniem pracownika zmieni się w zyskowną i perspektywiczną inwestycję w najlepszą kadrę.

Dowiedz się więcej

Dla pracodawców:

Sukces twojego przedsiębiorstwa zależy od nakładu pracy i kwalifikacji personelu, co pozwala firmie zwiększać zyski i zwiększać konkurencyjność. Bierzemy pod uwagę wszystkie podstawowe potrzeby klientów z siłą roboczą, oferując usługi w rożnych obszarach:

-poszukiwanie i selekcja personelu;

-outsourcing personelu;

-pomoc w legalizacji zagranicznych pracowników itp.